sobota 1. září 2018

Prognóza na měsíc září 2018


Obecné aspekty na obloze stejné pro všechny.

Tyto astrologické předpovědi, zde jsou popsány energie planet na obloze obecně. Každý z nás má ještě zcela jiné a přesnější předpovědi na svůj Osobní horoskop. Tyto předpovědi se nazývají prognostické nebo-li Roční horoskopy, a já ještě zpracovávám i Tříleté horoskopy, více na www.rocni-horoskop.cz
PROTO TUTO PROGNÓZU BERTE S REZERVOU. OBECNÉ PROGNÓZY JSOU JAKO POČASÍ, A NĚKDO I ZA DEŠTĚ MŮŽE POTKAT LÁSKU A NAOPAK, ZA SLUNÉHO POČASÍ A SKVĚLÝCH OBECNÝCH ASPEKTŮ MŮŽE MÍT DEPRESI, PROTOŽE NA JEHO OSOBNÍ PLANETY VRHAJÍ PLANETY PUTUJÍCÍ VE VESMÍRU NAPĚŤOVÉ ÚHLY. NENÍ NAD PŘESNÝ ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU, TEN FUNGUJE JAKO "ŠVÝCARSKÉ HODINKY."VÍKEND 1. A 2. ZÁŘÍ
Sobota. Doznívá praktický Zemský trigon tak je dobré dokončit domácí či jiné práce, které jsme přes prázdniny odkládali. Mars - planeta energie je v praktickém Kozorohu a tak nám pomůže prakticky pracovat, včetně řešení našich financí. Saturn je v dobré vazbě s Uranem, je to konstelace na zavedení nových postupů do našich aktivit. Vhodné i na práci s výpočetní technikou, zaplacení složenek přes internet apod. Slunce v Panně přeje úklidu a detoxu, a ubývající Luna i hubnutí Ale v sobotu je v Býku, a to zase přeje dobrému jídlu a posezení s přáteli.
V neděli v 10:20 vstupuje Luna do Blíženců a zavládne více komunikativní a Blíženecký duch. Pokud máte ode mně svůj Osobní horoskop, tak sledujte, kterými domy Vám Luna prochází, tu oblast řešíme citově, kudy Slunce, v té oblasti se nám daří, taktéž Jupiter, to jsou velké úspěchy kterým domem Jupiter prochází. Třeba teď porodila 48. letá herečka Rachel Weisz představiteli Bonda Danielu Craigovi dceru a Jupiter jí prochází 5. domem dětí. Více zde: https://www.super.cz/587353-hollywoodsky-par-se-stal-rodici-rachel-weisz-48-porodila-jamesi-bondovi-dceru.html
Kde nám prochází Saturn, tam je na nás vyvíjena větší přísnost a omezení. Když prochází Saturn 2. domem financí, tak mám omezené finance, když 1. domem osobnosti, tak cítíme únavu a bolí nás kosti, klouby a zuby. Zase Jupiter tu oblast zlepšuje. Když prochází 2 domem financí tak máme větší příjmy atp.

PRACOVNÍ TÝDEN 3. - 7. ZÁŘÍ
Stále doznívá ten praktický Zemský trigon. V pondělí bude navíc vládnout hezká komunikace, v úterý nějaké radosti či nečekané nápady či setkání. Stále vládne dobrý aspekt na praktickou práci a úřední jednání. Zde to má ale každý jinak, s těmi úřady, podle svého přesného horoskopu. Zde píši svým klientům v Ročních kalendářích třeba červeně ÚŘ = horší pracovní a úřední jednání a zeleně ÚŘ to jsou zase velmi úspěšná úřední a pracovní jednání a můžete i uzavřít nové smlouvy apod.
V úterý po 14 hodině Luna vstupuje do Raka a zavládne pečovatelský Račí duch.
Ve středu se k tomu přidá romantika, zejména večer, a dobré úřední vztahy, ale samozřejmě pokud máte ve svém Ročním horoskopu napěťový aspekt, tak se můžete navzdory aspektům na obloze, které jsou vlastně jak počasí, i pohádat.
Ve čtvrtek před polednem a v poledne drobné konflikty či nepochopení se ženami a kolem 14 hodiny zase konflikty s muži či nás někdo vytočí.
Ve čtvrtek v 15:40 vstupuje Luna do Lva a zavládne touha po luxusu či zábavách....
V pátek je plno protichůdných aspektů, stále doznívá ten aspekt spojení starého s novým, Saturn trigon Uran. Saturn jsou i starší lidé a Uran jsou novinky, technika, také svoboda. Zde pro zasmání takovou perličku. Když dal Kajínkovi prezident Zeman milost, tak měl Kajínek tento aspekt Saturn trigon Uran, jako svoboda dána starší člověkem. Pro nás ostatní je to dobrý aspekt na práci na počítači, na zálohování, na nákup nové techniky, aby vydržela, zejména začátkem týdne, ale lepší je nakupovat techniku podle svého aktuálního ročního horoskopu. Na začátku své astrologické dráhy jsem koupila svůj první Notebook v napěťových konstelacích a 4x se porouchal a 2x mi spadl. Manžel také před lety netrpělivě koupil luxusní ojeté auto za špatných konstelací, tenkrát jsem ještě nedělala prognózy, a auto se neustále porouchávalo, neustále ho opravoval a jeho cenu tak dal do oprav několikrát, a nakonec "nám umřelo u hřbitova" kde zcela přestalo jezdit.
I proto je vhodné nakupovat dražší techniku či auta za dobrých astrologických konstelací planet na svůj horoskop.
Já takto kupuji vždy fotoaparát, a pak, i když nejsem profesionální fotografka, mám energie krásy na fotografiích a nemusím nikdy fotoaparát skoro opravovat. Takto počítám svým klientkám den, kdy budou mít skvělé konstelace na fotografování, aby měly ony i mé fotografie větší kouzlo. Astrologie je skvělá jak na praktické věci, tak na umělecké věci.
V pátek tedy kromě doznívajícího aspektu praktičnosti nám bohužel vrcholí i slabší napěťové aspekty na střety s úředními osobami, tak vše raději vyřiďte začátkem týdne, pak ten den chaos ve všem, včetně komunikace, který se může večer projevit nadměrným užitím alkoholu, vrcholí totiž aspekt Slunce opozice Neptun, který zase mají ve svých Osobních horoskopech lidé, kteří se chovají chaoticky, a mají sklon k drogám či k umění. Ono právě i často umělci, mají tento aspekt, či podobný napěťový, Neptun vládne i umění, nejen alkoholu, a tak je to často propojené, to umění a alkohol.

VÍKEND 8. A 9. ZÁŘÍ
Sobota celý den působí napěťový aspekt mezi muži a ženami, Venuše kvadrát Mars, a vrcholí před desátou večer, tak raději nic, týkající se partnerských vztahů nebo milenectví neřešte. Luna vstoupí po 16 v sobotu do Panny a vytvoří tak opět praktický trigon, trojúhelník a pozdě večer kolem 22 hodin zakryje se spojí s Merkurem v konjunkci (takzvaný zákryt) a tak se zase pozdě večer mohou řešit praktické záležitosti života.
Neděle a NEDĚLNÍ NOVOLUNÍ VE ZNAMENÍ PANNY, které vrcholí kolem půl osmé večer je skvělé na nové plány, nové projekty, které si v neděli můžete sepsat. Také je to skvělé na plánování učení a pravidelných činností s Vašimi dětmi.
Ale v 10:25 vstupuje Venuše do Štíra a tak budeme v lásce a v estetice více vášnivější....
OD NOVOLUNÍ AŽ DO ÚPLŇKU LÉPE CHYTAJÍ BARVY NA VLASY, ALE TAKÉ SE HŮŘE HUBNE, NEBOŤ MĚSÍC PŘIBÝVÁ. ALE I VITAMÍNY SI TĚLO ZABUDOVÁVÁ DO HLOUBKY...

SVÝM KLIENTKÁM POČÍTÁM NEJEN DNY NA FOTOGRAFOVÁNÍ, ALE I DNY, KTERÉ JSOU VHODNÉ NA NÁKUPY OBLEČENÍ. Více na WWW.KRASA-ZENY.CZ V poslední odrážce vlevo v MOUDROST VĚKŮ, PSYCHOLOGIE A ASTROLOGIE. Spočítání nejvhodnějších termínů nákupu oblečení na 3 měsíce + tříměsíční kalendář na vše Více zde: https://www.krasa-zeny.cz/products/spocitani-nejvhodnejsich-terminu-nakupu-obleceni-na-3-mesice-trimesicni-kalendar-na-vse/


PRACOVNÍ TÝDEN 10 - 15. ZÁŘÍ
Pondělí doznívá praktické Novoluní v Panně a Luna je ještě do 16:42 minut v Panně, tak se můžeme v pondělí vrhnou s novými nápady do práce a co nejvíce toho udělat. V 16:43 vstupuje Luna do Vah a zavládne touha po harmonii a hezkých vztazích. Celý den působí dobrý aspekt Jupitera na Pluto, takže celý den je vhodný na úřední a pracovní jednání, a máte-li navíc i dobré aspekty ve svém Ročním horoskopu, bude pro Vás toto pondělí velmi úspěšné. My ostatní si počkáme na lepší konstelace v našem Ročním horoskopu.
Úterý jsou stále ve skvělých vazbách aspekty na úřední jednání a celkově pozitivní aspekty. V úterý kolem druhé hodiny noční vstupuje Mars, planeta fyzické energie do Vodnáře, takže "Vítr v plachtách“ budou mít zejména Vodnáři a pak vzdušná znamení Blíženci a Váhy, zejména ten den, kdy jim Mars udělá hezký trigon na jejich Slunce.
Středa vrcholí pozitivní aspekt Jupitera na Pluto, dobrá pracovní jednání a většina aspektů je pozitivních i na vztahy a na práci. Jen jeden napěťový, menší hádky s mladšími ženami. Ale večer před osmou večerní vstupuje Luna do Štíra a vrcholí Štíří duch....zájem o tajemství, zarputilost. Současně Luna večer kolem osmé udělá napěťový aspekt s Marsem, možné hádky a výbuchy citů. Pokusme se co nejvíce práce stihnout od pondělka do středy do oběda, protože ve čtvrtek začínají už lehce působit napěťové konstelace na zmatky a prudké změny nálad.
V pátek a zejména o víkendu vrcholí aspekty na konflikty mezi muži a ženami. Ale zase se nebojte, většina z Vás může mít ve svém Osobním Ročním horoskopu dobré aspekty, tak se ho tyto napěťové aspekty nemusí vůbec dotknout.

VÍKEND 15 - 16. ZÁŘÍ
V sobotu po 2 hodině noční vstupuje Luna do znamení Střelce, a zavládne Střelcovský duch, zvyšující zájem o zahraničí, vzdělávání a sport. Ale současně v sobotu vrcholí aspekty na deprese a pochybování o naší životní cestě. Také se blíží do vrcholu aspekt na zbrklost, možné úrazy, Mars kvadrát Uran.
Neděle na obloze vrcholí večer, ale působí celý den tento aspekt zbrklosti, hádek či menších úrazů, tak se o víkendu raději vyhněte sportu, nebo aspoň v neděli. Zase zde musím zmínit, že v přesném Osobním Ročním horoskopu je tento aspekt důležitější, kde opravdu způsobuje menší hádky či úrazy, v tomto obecném horoskopu může jen způsobit menší napětí u osob, které právě prožívají napěťové konstelace ve svém Osobním ročním horoskopu.

PRACOVNÍ TÝDEN 17 - 21. ZÁŘÍ
Pondělí a v úterý působí nejsilněji tento třeskutý aspekt Mars kvadrát Uran zbrklosti, hádek či menších úrazů, kdy v úterý ve 23 hodin vyvrcholí, a těsně před tím "bouchne" někomu nervy, někomu technika. Tento aspekt je napěťový zejména na elektřinu a techniku, tak opatrně na tyto oblasti zejména v úterý, kdy tento aspekt vrcholí. Ale je to slabší napěťový aspekt, a působí cca 2 dny před a tak ho budeme cítit jen 2 dny před a pár hodin po....
V pondělí kolem 11 hodiny dopolední vstupuje Luna do praktického Kozoroha, tak to bude takové hodně náročné pracovní pondělí a úterý. Ale zase někdo může mít hezké vazby na svůj Osobní Roční horoskop a toho se to nedotkne, ten bude mít pozitivní aspekty.
Středa ráno ještě doznívá napětí z předchozího dne, ale už se zlepšuje komunikace mezi lidmi.
Ve čtvrtek v noci ve 2:20 vstupuje Luna do Vodnáře a zejména brzo ráno hádky, a pak nějaké deprese, Luna přejde přes Černou Lunu, a horší komunikace mezi ženami či o citech.
V pátek Luna stále ve Vodnáři, ale stále trošku napěťové konstelace a zejména večer před šestou menší neporozumění se ženami či pracovní, takže večer nic pracovně ani jinak neřešte....

23. ZÁŘÍ V NEDĚLI VE 2:55 MINUT VSTUPUJE SLUNCE DO VAH A ZAČÍNÁ ASTRONOMICKÝ PODZIM.

VÍKEND 22 - 23. ZÁŘÍ
Sobota v 3:40 vstupuje Merkur planeta komunikace do Vah. Takže bude více usilovat o harmonickou komunikaci. Před tím, v Panně, byla komunikace spíše praktická a vyhovovala praktickým lidem. Ale v sobotu to nějaká velká harmonie nebude, nemáte-li hezký či harmonický aspekt některé velké planety na svůj horoskop, jako třeba já, a tak jsem na tento víkend naplánovala 2 KURZY OBLIČEJOVÉ JÓGY V BRNĚ A V PRAZE. Více na www.oblicejova-joga.eu
Odpoledne po 13 hodině vstupuje Luna do Ryb a tak odpoledne budeme více senzitivnější a je to skvělé na romantiku a meditaci, a i na cvičení jógy. Odpoledne před čtvrtou nás čeká nějaká menší radost, třeba se ženami a kolem šesté večer zase radost se staršími lidmi.
V neděli můžeme mít pesimistické myšlenky, a současně v podvečer nějaký romantický zážitek, Luna přejde přes Neptun před šestou hodinou večerní, ale současně vrcholí aspekt myšlenkových depresí.... a v pozdějších nočních hodinách zase aktivní komunikace. Ale to jsou vše jen jednodenní a s Lunou jen hodinové aspekty, takže rychle přejdou.
Mohou to být i takové podzimní deprese, protože
23. ZÁŘÍ V NEDĚLI VE 2:55 MINUT VSTUPUJE SLUNCE DO VAH A ZAČÍNÁ ASTRONOMICKÝ PODZIM.

PRACOVNÍ TÝDEN 24 - 28. ZÁŘÍ
Pondělí brzo ráno kolem osmé skvělý aspekt na pracovní komunikaci a během dne spíše napěťové aspekty na spolupráci
V úterý 25. září v jednu hodinu v noci vstupuje Luna do Berana, a dodá všemu rychlost a tvrdohlavost. Také vrcholí pozdě v noci, ale zabarvuje celý den aspekt Slunce kvadrát Saturn, to je aspekt depresí, a únavy, a bolesti kostí a kloubů. Také večer vrcholí aspekt na zhoršenou spolupráci s muži, zejména mladšími.
Středa ráno a dopoledne ještě trošku napětí ale odpoledne a večer se už začne energie a spolupráce vylepšovat.
Čtvrtek aktivní den, zejména fyzicky a na spolupráci s muži. Luna vstupuje v 9:39 ráno do pohodového a přátelského Býka. Pozor kolem oběda na menší citové rozčilení, ale kolem před 14 hodinou zase kratičký aspekt Luny na stabilizaci citů. Menší citová rozčílení před půl pátou, a šestou, jinak celkem pohodový den, pokud nemáte v Ročním osobním horoskopu nějaký silný napěťový aspekt.
Pátek aktivní pátek, s kratičkým romantickým polednem. Celý den je skvělý na přátelská setkání. Jen pozdě večer nějaké strachy a deprese či nesrovnalosti s muži, zejména staršími.

VÍKEND 29 - 30. ZÁŘÍ
Sobota do poledne nějaké strachy či neporozumění s muži zejména mladšími či naše fyzické strachy, Mars přejde přes Černou Lunu, ale doznívá aktivita předchozího dne.
Ve 14:53 vstupuje Luna do znamení Blíženců a tak může být podvečer a večer ve znamení aktivní komunikace.
Neděle - Mars stále přechází přes Černou Lunu, tak pozor na nějak strachy či deprese. Ale Luna dělá většinu dne hezké úhly na Slunce i na ostatní tělesa, tak by to měl být celkem pohodový den. Samozřejmě záleží na Vašich přesných aspektech Vašeho přesného Ročního horoskopu, který si do 10. října můžete objednat za nižší cenu a ušetřit zde: https://www.astrolozka.eu/kategorie/horoskopy/

Jak vidíte, jsem velmi precizní, i u této prognózy, kterou jsem zpracovávala půl dne a Osobní i Roční horoskopy zpracovávám celý den, některé i dva dny, a u Ročních ještě vytvářím precizní označené kalendáře, takže se horoskopy vyplatí. Jste na vše připraveni. Pro velkou časovou náročnost budu zvyšovat ceny některých horoskopů.

Přeji Vám úžasné září, a splnění všech Vašich přání a pevné zdraví.

Vaše astroložka Kateřina Schlosserová

MŮJ BLOG ASTROLOGIE A HOROSKOPY V PRAKTICKÉM ŽIVOTĚ www.astrologie-a-horoskopy.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat