neděle 30. září 2018

Říjen 2018 z pohledu krásy


Jako vizážistka se zaměřím na předpověď zejména z pohledu krásy. Ono ty obecné předpovědi energií na obloze nejsou samostatně moc přesné, a jsou mi "proti srsti" a nerada bych si pokazila jméno nepřesnými předpověďmi, obecnými, budu se držet přesných individuálních Ročních horoskopů, kde 1 horoskop zpracovávám celý den, a mohu se za tyto horoskopy zaručit. 

1. - 8. října ubývající měsíc je skvělý na hubnutí či detox, abyste se 9. října na NOVOLUNÍ VE VAHÁCH ráno ve 4:46 mohly "rozvinout do nové a větší krásy!"

Od 5. října začne Venuše "couvat" a až do 16. listopadu a bude zpomalovat oblast krásy či lásky, a také záležitosti Vašeho domu, kterému Venuše vládne. Podívejte se do svého horoskopu, ve kterém domě máte znamení Býka a Vah, těmto dvěma Venuše vládne, tyto oblasti, a zejména oblast Vašeho domu, kterým Vám bude Venuše procházet, bude zpomalovat....

9. ŘÍJNA NOVOLUNÍ VE VAHÁCH JE SKVĚLÉ NA NOVÉ ZAČÁTKY V OBLASTI KRÁSY ČI MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ.

Vitaminové prostředky, séra i masky půjdou více do hloubky jak zvenku, tak zevnitř.
Novoluní ve Vahách je i skvělé na nákup pernamentky na kosmetickou kůru, na kolagenové nápoje, na novou barvu vlasů či přeliv, na nákup pernamentky do cvičení či na taneční kurz atp.
Zde mohu doporučit zejména Kolagenový nápoj Naara, který má v sobě, kromě nejvyšší dávky kolagenu na Světě 11 0000mg v jedné odměrce (550x silnější než tableta Kamzíku) a antioxidantů ještě i vitamíny atp.

Na Novoluní ve VAHÁCH jsem naplánovala 2 akce:
1) KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY A OMLAZUJÍCÍCH MASÁŽÍ v BRNĚ
2) OTEVŘENÍ 1. LIFTINGOVÉ ŠKOLY V ČR, kde budu vyučovat kromě omlazení i ligtingové ošetření kosmetickými přístroji a dozvíte se i o omlazení vnitřně.
23. ŘÍJNA VE 12:45 PŘEJDE SLUNCE Z HARMONICKÝCH VAH DO DRSNĚJŠÍHO ŠTÍRA, KDE SE OCITNOU UŽ DOKONCE 4 PLANETY VČETNĚ VENUŠE.

Pak ještě do 24. října do 17:45 Luna přibývá a i skvěle chytají barvy na vlasy a tělo přijímá více všechnu výživu.... včetně pleti a vlasů.

ÚPLNĚK 24.ŘÍJNA V 17:45 ŠTÍROVSKO-BÝKOVSKÝ nám zahájí další skvělou etapu na hubnutí a zejména detox, kdy prochází Slunce znamením Štíra.

26. ŘÍJNA SE "SLUNCE SPOJÍ S VENUŠÍ" VE ZNAMENÍ ŠTÍRA, obě planety budou "v zákrytu" v takzvané konjukci a tento pátek je skvělý na nový účes, nákup sexy prádla či úžasné romantické posezení s následným vášnivým sexem....
Ale samozřejmě, když budete mít aspekt ve svém Osobním horoskopu na únavu či nachlazení, tak si můžete pustit alespoň romantický či vášnívý film, se svařeným vínem...

Na 26. října jsem naplánovala KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY V PRAZE - ZDE DOPORUČUJI KLIENTKÁM ABY SI VZALY NA KURZ LÍČIDLA A VYRAZILY DO NOČNÍ PRAHY ČI NA ROMANTICOU VEČEŘI.

31. ŘÍJNA SE VENUŠE VRACÍ DO VAH A BUDE TAM AŽ DO 1. PROSINCE, TAKŽE CELÝ LISTOPAD MŮŽETE PRACOVAT NA SVÉ KRÁSE A ZDOKONALOVAT JI, RÁDA VÁM S TÍM POMOHU. 

VÍCE NA WWW.KRASA-ZENY.CZ 


Vaše vizážistka, astroložka a omlazovatelka Kateřina Schlosserová

VÍCE NA WWW.KRASA-ZENY.CZ 

Žádné komentáře:

Okomentovat