neděle 26. března 2017

PLUTO V TRIGONU NA PLUTO - DRUHÁ MÍZA NEJEN PRO JANET JACKSON

To, že planeta Pluto v našem životě startuje hormony a naši sexuální aktivitu jsem již psala v článku o Janet Jackson zde:  Druhá míza v životě Pluto trigon Pluto, který pomohl Janet Jackson otěhotnět a donosit miminkoTeď jsem našla další statistiku, která to potvrzuje.

Pro vysvětlení: "Pluto startuje hormony i druhou mízu, dává i začátek puberty a nebo i takzvaný předpřechod, A TRIGON PLUTA NA PLUTA V NAŠEM HOROSKOPU STARTUJE u nás takzvanou "DRUHOU MÍZU" Různé ročníky ho mají jinak, ale naše 60. ročníky mají tuto "DRUHOU MÍZU" po 50. tce či kolem. Ostatní ročníky až mezi 60. až 70.tkou atd. 

A právě v Anglii toto působení Pluta dokázali statistikou porodů, když se jim V ROCE 2012 ZDVOJNÁSOBIL POČET PORODŮ ŽEN PO 50.TCE - NECHÁPALI ! Právě ročníky narozené kolem roku 1961 měli tento zmíněný trigon Pluta na své Pluto, které jim nastartoval hormony v roce 2011. V tomto "plodném roce" v roce 2011 otěhotněly a porodily v roce 2012 - těsně po 50.tce a šup, statistika porodnů 50.tnic na rostla  o více než 100% !!! 
STATISTICI NECHÁPALI! Ale my astrologové chápeme a víme! 


Počet rodiček po padesátce vzrostl v Británii na dvojnásobek 

Článek zde: http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/deti/pocet-rodicek-po-padesatce-vzrostl-v-britanii-na-dvojnasobek_302735.html

Takže jak se zpívá v jedné české pohádce: "Statistika nuda je, má však správné údaje. Neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí...."

A já právě sbírám ve svém  VÝZKUMU PLODNOSTI data porodů, otěhotnění i data potratů, abych mohla pomoci svým klientkám otěhotnět, a nebo je varovala před rizikovým obdobím v těhotenství, aby donosily miminko ve zdraví. To vše zohleďnuji v Tříletém kalendáři početí pro své klientky, budoucí maminky.

VÍCE INFORMACÍ NA www.jakotehotnet.info


Vaše astroložka Kateřina Schlosserová
www.astrolozka.eu
www.jakotehotnet.info

Žádné komentáře:

Okomentovat